Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RazieL Yeni Albim Hakkında...

2 posters
YazarMesaj
saGocu_BBş_c_k_S
Yeni SagocuXxX
Yeni SagocuXxX
saGocu_BBş_c_k_S

RazieL Yeni Albim Hakkında... Empty
MesajKonu: RazieL Yeni Albim Hakkında...   RazieL Yeni Albim Hakkında... I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 7:49 pm

Herkese Merhaba,

2006 yılında yayınladığım Mekan-ı Cehennem albümünden sonra bu güne kadar sessiz kalmam gerektiğini biliyorsunuz. Bu müziği neden yaptığıma kadar bana nefes aldıran herşeyi baştan aşağı tekrar yargılamakla geçti koca iki yıl.. Ve sonuçta şu aralar gayet iyiyim. Tekrar aynı konulara/sebeplere girmek iyi olmaz. Buraya Müjdemi vermeye geldim..(:

Kendime "Ritüel" diye bir başlık açtım ve 6-7 şarkılık projeler sunmayı düşünüyorum. Haziran Sonuna kadar yetiştirebilirsem (mix , cover gibi tüm kayıt dışı sorunları rahatça aşabilirsek) küçük bir E.P yapmayı ve bunu sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

Bu yan projenin yanı sıra, yazında eğer aksilik çıkmazsa bir solo albüm daha yapmayı düşünüyorum.

Zamanı geldiğinde haberleri resmi internet sayfam dan Duyuracağım

Saygılarımı ataçlar, iyi günler dilerim.

R.Nisroc / 2008
~TiRéd oF~
saGocu Admine
saGocu Admine
~TiRéd oF~

Kadın
Ruh Halin _? : RazieL Yeni Albim Hakkında... Manyak10
Takımın _? : RazieL Yeni Albim Hakkında... 8ed8b6c7f9

RazieL Yeni Albim Hakkında... Empty
MesajKonu: Geri: RazieL Yeni Albim Hakkında...   RazieL Yeni Albim Hakkında... I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 4:02 pm

teşekkürler cnmm

RazieL Yeni Albim Hakkında...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-