Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sagopa kajmer mahkeme hakkında açıklaması

YazarMesaj
saGocu_BBş_c_k_S
Yeni SagocuXxX
Yeni SagocuXxX
saGocu_BBş_c_k_S

sagopa kajmer mahkeme hakkında açıklaması Empty
MesajKonu: sagopa kajmer mahkeme hakkında açıklaması   sagopa kajmer mahkeme hakkında açıklaması I_icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 8:26 pm

---dun gazetelerde malum mahkeme haberimiz cikmis.bunu sitemizin cop kutusundaki haberden ogrendik.gercekten cok sasirdik avukatimi aradim ,bu ifadeleri kim vermis olabilir dedim,savciligin muhabirleri,katibi dedi.nasil olabilirki dedim.bunlar hep boyle yaparlar dedi.ben gercekten bizlerin arasinda kalmasi daha uygun olan bu olayin medyaya yayilmasindan dolayi uzgunum.inanin bana da kotu bir surpriz oldu.onlarca kisiye durumu izah etmeye ugrastim.
ortada ne bir reklam var ne de baska birsey.savciliktan gazetelere ulasan bir haber diyebiliriz.bu nedenle ben de uzgunum.
artik sunu da anlayin oyle tur reklam olaylarini ben yapmam,ihtiyacim yok.ihtiyacim olup olmadigini gelin konserlerime gorun ne diyeyim artik.
boyle ifrite baglamadan dusunebilmeyi de ogrenmeli herkes.dogrusu biz de habere sasirdik sizler gibi.ha konu dava acmak sacma! meselesi ise; gercekten bence siz sacmasiniz.ve ben gereksizdi sacmaliklarina sacma sapan bir cevap vermek istemiyorum.
herkes hakettigini alsin.size belki gereksiz gelebilir ,cunku yasayan benim ve ates dustugu yeri yakar.her neyse.kim ne dusunurse dusunsun be yolumdayim.her turlu hakarete kapaliyiz.o kadar.herkes insanca tartisip insanca anlasmali.
selam ederim.

sagopa kajmer mahkeme hakkında açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SaGoPa KaJMeR ...
» G.O.R.A. (Sagopa Kajmer) - Al 1'De Burdan Yak