Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

10 mart 2007 İstanbul konseri sonrası-Sagonun Görüşleri

YazarMesaj
saGocu_BBş_c_k_S
Yeni SagocuXxX
Yeni SagocuXxX
saGocu_BBş_c_k_S

10 mart 2007 İstanbul konseri sonrası-Sagonun Görüşleri Empty
MesajKonu: 10 mart 2007 İstanbul konseri sonrası-Sagonun Görüşleri   10 mart 2007 İstanbul konseri sonrası-Sagonun Görüşleri I_icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 8:23 pm

Sagopa Kajmer: Konser kuyrugunda cekilen resimleri gordum.orada ozel t-shirt yaptirmis kisiler vardi.bir grup dinleyicim.ben onlari gorunce cok mutlu oldum.sadece bunu bilmelerini istedim.bana olan sevgileri beni daha cok motive etti.sizler iyiki varsiniz.samimi soyluyorum cok duygulaniyorum.yeni genclik benim sarkilarimla yetisiyor.bu sahane.sevginize layik olmaya gayret edecegim.
bu arada,forumda birbirinizle kisa da olsa tartismalara girmeyin.bazen foruma bakmak istiyorum ve oyle kisa sureli atisma yazilari gercekten goz hazzini bozuyor.mumkun oldugunca saglam cumleler kurun,2 cumle kurun herkes anlasin.ama basit seyler yazmayın.akici bir forum icin elele

bildiginiz gibi 18 martta yine rockhouse dayim.orada 15-20 dakika sahnede kalacagim.ama bunu kesinlikle para icin yada herhangi birsey icin yapmayacagim.kadim dostum joker'e destek amaciyla sahne alacagim.cunku kendisini kardes gibidir benim icin.1997 den beri arkadasiz ve hic bir zaman birbirimizin isteklerini geri cevirmedik.kisacasi ben arkadasim icin orada olacagim,sizler de benim icin gelecekseniz ne guzel.ama sahnede kisa bir sure duracagim.
rockhouse 10 martta beni dans ederken gormek istedi ama ben bunu break dance partisine sakladim 18 martta bulusmada guzel bir break dance performansi yapacagim.ozelligi olsun istiyorum.bunu da hatirlatmak istedim.bazi kisiler adimi siliyormus afisten.beni silemeyeceklerine gore problem yok.yola devam!....

contribution x ile beraberiz gunlerdir.turk insaninin misafirperverligi,acik yurekliligi etkisi altinda kalmis durumdalar.stevie de ayni sekilde.konser gunu yasanan talihsiz hadiseleri anlamamalari sanirim bana bir lutuf oldu.contribution x in yeni album produktoru de benim su an.benim albumlerimde cok sevdigi beatleri alip kendi albumunde yorumlayacak.undergroundhiphop.com dan albume ulasabileceksiniz.ayrica albumde simdiden kesinlesen isimler var.killarmy,holocoust,baretta 9,vs...
kendisi cok heyecanlandi proje icin,yerinde duramiyor.dark destiny albumunun produktorlugunu tapan wu-tang clan den genius GZA idi.bu albumde produktor kisminda adimin yazilacak olmasi guzel.daha cok surprizim olacak sizlere sadece kesinlesmesi gerekiyor.malum kesinlesmeden soylemek dogru olmaz.

bir diger husus,gectigimiz hafta the lost children of babylon grubundan rasoul mic-beatz araciligiyla bize ulasti.grup konser hatta bir turne istedi.hatta bu turneye killah priest inde dahil olmak istedigini bana ulastirdi.ne yazikki kendilerine olumlu cevap veremeyecegim.malum jedi mind tricks husrani ardindan yurtdisindan kisi yada grup getirmemeye karar verdik.ancak sizler birisi uzerine cok fazla ısrar ederseniz dusunulebilir.ama normal sartlarda sadece kendi isimize yogunlasma kararindayiz.cunku insanlar bizi izlemekten daha fazla haz aliyor bunu gorduk.test ettik.koleranin da selami var herkese.

10 mart 2007 İstanbul konseri sonrası-Sagonun Görüşleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-