Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sagopa kajmer-Analiz

2 posters
YazarMesaj
saqO_Rap
Yeni SagocuXxX
Yeni SagocuXxX
saqO_Rap

Sagopa kajmer-Analiz Empty
MesajKonu: Sagopa kajmer-Analiz   Sagopa kajmer-Analiz I_icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 2:10 pm

Kemiklerin kırıldı ey rapim, nedir bu çaresiz bakışların, tecavüz arenasında kör savaşçı kılıcın rüzgarıyla savunur oldu onurunu, hep tekil savaşlar ortasında sefili oynadık biz, kefili kim bu hırsızın vekili nerede, şarlatan şu arsızın ipine doladı sahte kültür elçi bozmalarımız, gırtlağımdan astı tavana, boğulmadım,nefesle yazdım rhymeları, ok attı hedefe mista K. Sagoladım beyinleri, yollarımda dikene bassa dahi ayaklarım ben küheylanım ve evliyasıyım rapin, kuvvet aynasında kendimle barışa imza attım, rap'di şahidim, tepdi düşmanın yüzü, tekdi rap yönü, çekti yerleraltı diyarı, sanatı kutsadı ve pekti yüreği nacizhane mc'nin bilesin satırım kesit cümlesini acizanenin.
<table style="TABLE-LAYOUT: fixed" width="100%" border=0><tr><td class=smalltext width="100%" colSpan=2></TD></TR>
<tr><td class=smalltext id=modified_1544 vAlign=bottom></TD></TR></TABLE>
-xXx-
SagocuXxX
SagocuXxX
-xXx-

Sagopa kajmer-Analiz Empty
MesajKonu: Geri: Sagopa kajmer-Analiz   Sagopa kajmer-Analiz I_icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 12:51 am

teşekkürler x)

Sagopa kajmer-Analiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» --Sagopa Ve Kolera--
» Sagopa Vasiyet
» SaGoPa KaJMeR ...