Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yememek daha onemlıydı

2 posters
YazarMesaj
deLi_Mc_S
KRal SagocuxXx
KRal SagocuxXx
deLi_Mc_S

Takımın _? : yememek daha onemlıydı 8ed8b6c7f9

yememek daha onemlıydı Empty
MesajKonu: yememek daha onemlıydı   yememek daha onemlıydı I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 3:35 pm

Teknik direktör Aragones, 5-0'lık galibiyetten daha önemlisinin, rakibe tek bir pozisyon vermemek olduğunu ifade etti.
7.8.2008

MTK deplasmanında elde edilen farklı galibiyet, Fenerbahçe’de büyük mutluluk yaşatırken, teknik direktör Aragones, farklı bir noktaya dikkat çekti. İkinci golden sonra sahanın mutlak hakimi olduklarını dile getiren Kurt hoca, “5-0’lık galibiyetten daha önemlisi, kalemizde gol görmememiz ve 3 maçtır rakiplere pozisyon bile vermememizdi. Bugün attığımız golleri çok beğendim. Şu ana kadar oturtmaya çalıştığımız sistem, Fenerbahçeli oyunculara en uygun sistem bana göre” dedi. Aragones, Güiza’nın alışma sürecinde olduğunu kaydederken, “Gol atamadığı zaman kafasına takan bir oyuncu ama ümit ediyorum en kısa sürede bunu aşacaktır” diye konuştu.

yememek daha onemlıydı 7-225040-aragon88e5d
~TiRéd oF~
saGocu Admine
saGocu Admine
~TiRéd oF~

Kadın
Ruh Halin _? : yememek daha onemlıydı Manyak10
Takımın _? : yememek daha onemlıydı 8ed8b6c7f9

yememek daha onemlıydı Empty
MesajKonu: Geri: yememek daha onemlıydı   yememek daha onemlıydı I_icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 6:13 pm

güzel paylaşım sağol

yememek daha onemlıydı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir daha...