Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pesimist EP 3

2 posters
YazarMesaj
~TiRéd oF~
saGocu Admine
saGocu Admine
~TiRéd oF~

Kadın
Ruh Halin _? : Pesimist EP 3 Manyak10
Takımın _? : Pesimist EP 3 8ed8b6c7f9

Pesimist EP 3 Empty
MesajKonu: Pesimist EP 3   Pesimist EP 3 I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:47 pm

beni birakin kendi halime (birakin) cok bitkinim ama direnecegim (birakin) terapi ordularinizi geri cekin artik
savasin galibi bendim bayraklarinizi dikemeyeceksiniz hic daim kole olmadim ben rapimle gazi oldum geldim ardima
sehitlerimi gomdum kendim suskun dusen aglamazcasina realim neden onca lafla geldin kulagima vari verdin olum beni
kirdin iki bacagimdan gittin biz seninle kardes degilmiydik? ayni besikte iki kertmeydik, gun civarda cakiliyken
simdi siradan su bile degiliz, sen serseri katilin ismi ben resmini cizdigim yakup, savasin tam ortasinda kursun
yagmurunda okudum okul ilk batisini ben gordum gunesin gun donumune sen yetistin kaptani benim bu geminin en son ben
cikarim panik etmeyin. adimi duymayin kac yazar, kalbim tanidigim en icten yazar, sarkim basladi manzaram ayni
dinlerken sago yine yapmis diyeceksin ben suanda o kadar sikkin ve materyallerimle tikkin odamin icinde stres
gebertmekteyim yalnizlik tanrinin lutfu nedense isler karmakarisik isler kalbim sevdigim ozler hani varya bazen ozlu
sozler onlari dusunup dolu gozler

beni birakin kendi halime cok bitkinim ve yorgunum
terapi ordularinizi geri cekin artik son gunler durgunum [x2]

zaman ellerimde kum gibi dagilir iken yillar beni tasa ceviren okkabaz gibi avaz avaz bagirir yukumlu kapidaki
sigarama kibrit, kollara zincirden bileklik parmakliklara sadik yasamak artiklari arsivlemek yeni bastan tantanalara
kulak as, karalama defteri silgiye ilgi duyar iken bir diken batar diline yaristirilan sidikken bir kac minik daha
gider elden aslinda hayat bayat ekmek ik fiil usluplu dusunmek buyrulan iki goze itaat etmek son eylemmi olmali hitap
etmek hadi diyelim tozpembe yasiyorum koz bende bicimi takiliyorum bozukluklarimi cebimde tasiyorum! saygim senin
****n olsun kaygin benim askim!

beni birakin kendi halime cok bitkinim ve yorgunum
terapi ordularinizi geri cekin artik son gunler durgunum [x2]

[part 2: super sperm]
velhasil rapin oglu gecimsiz hakkimda bildikleriniz bicimsiz bilemem neden yapitlariniz celimsiz densiz basliklara
yorum gereksiz hepinizin sago bilgisi yetersiz vitaminlerimle bugune geldiniz bassline'i kulagina bas bu adam isi
rast getirir pas rapin enjektesi damarina copypaste shit, git kapi kapi yardim dilen it, pesimist beat bu benim
battlerhyme icin sahiri yunus yasli gezegen bul bit, parmaklarini git eksik kalemine saril agla rap bebegimdir tam 7
yasinda miz mizlarinizi kalbime zimbaladigi hizla gurur icin tecavuzcu basi isteyin hislerimden *****ilin asisi ben
deniz hazirladim asi, kap kasigi ac isen doyursun rapin migdeni ele basi, ekonomik poliklanik dondan s*k firlarcasina
dinamik olmanin anlami cekim eksikligi suphe yok bana hiphop'in hissedarini goster (goster) 23 nisan siirlerinizi
kendinize seslenin. kargayi besleyin kartala kafa tutsun dissleri rafa kaldirin baris olsun. ukala kelaynak kusuna
lirik atmak sattigin dostuna ozrun olum olsun tutulamayanlar yemin olsun (yemin et) aklimin odalari kinle dolsun sago
olsun sagoya sagolanan beyinler defolsun art niyet bana bu yeter akitilan onca ter beter eder olumler pederle paylas
nedeni bilmedigim soguk savas buzlarinizla haslamakta beyin hucrelerim yavsamakta

super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch
numay isgala isgal gerek duymadi hic ben raperken b***lirim p*c [x2]

[kolera]
...
...
sırrımın biri benim sanırım
bu denli önemli nedenli gerekli kader hassasiyeti
kokteyl gulusleri sicakli karsivi fotokopi yuzleri
sen meshur kucuk hircin rap dinamosu kackin kac kere çınlar sag kulagin giristeki kiristen kirisi kirda kac kacak collection
lakin ruh halim edepli ne demeli
dert
tetikte
sert
kotekle
tek sebeble silerim.. ipi ger kolera
sozune gelinsin biriciksin biri soylesin
vezir şahi talan etsin krali kiritsin kugu asaleti sarsilsin kilici kirilsin vahseti yazsin
ama bu benim sozume istirak
kopru sirat korpe suratlarinda her mevsim cakal ordular cocuk yutar hucre yanar
sÖyleyin asayismi berkemal.....
[sagopa kajmer]
gordugum filmin adi cehalet atesi muhalefetse yarim olsun ceyrek nakabul masarraat bilegi bukemedi buklum boyunlar onunu mu goremedi? sago rapin en kalin ansiklopedisi ac sayfalarimi kari$tir belliki adabini ustura cellat bu hayat edebini yapma tasi berhayatla ta**ak olmaz evlat bu mulakat sakatat gibidir (igrenc) ve gereksiz takla at, yerine gelsin beynin cocuklarinizi muziklerimle besleyin bazen istemeden hislerim gergin, hicvin tanrisi sago k vitamini sen misin? konu$ma sukut et adam bilemesin. 94'un kokmu$ gangaster rapiyle 10 sene geriye mi ta$iycan lan bizi sahte dumbul, hayat nedir senin icin elindeki bicakla anca ekmek kesersin yalan nefersin mikron yere hizla devrilsin ki$ilik geli$sin, beni dissleyen dilini e$$ek arisi s**sin..

super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch
numay isgala isgal gerek duymadi hic ben raperken bosalirim p*c [x2]

[part 3: giri$ skit]
gozunu kan burunurlerin hayatini mahfetmek icin elimizden geleni yapariz, oyle tiplerin burda yok olup gitmesinden zevk aliyoruz.

[sagopa kajmer]
ye ya! iki cift sifir dort.. sagopa k, kuvvetmira yer alti..
(give me some bass)!.. istanbul samsun..

bass line, dope shit, snare kicks ass,
one mic versus punch line bass
hiphop raw shit bring that noise..
sagopa can poppop ! drop in! yoo! [x2]

sordugum suallerin cevaplariyla cuzzam oldum yuzum asildi bak bu rap nasil yazildi bak? sifata itaat et bazen kimin fet, zamana karsi koydum kapa o kitabi, geride kaldi donemi fetret barisa uzat o sopani sen sihirbaz aklimin ucunda bir sineklerin ruyalar aleminde bense kalbimin satirlarindaki su cumle multecileriyle bogusur haldeyim (cekil) keske ozgur olsa her sozun kuscasina ucup kulaklarinda buse olsa her soz yanar mumun dolar gozun bir ben degil cogul yakar sozum tek cozum cogul bakis kararir her uzum baka baka egoist baglar kor dugum bir olum takildi dilime bir sabah ve bir de aksam oku bu siiri iki gozumde on sozum...

sagopa can pop! drop in! yoo! [x2]

sen beyaz bir sayfasin hayat ilk ba$inda mis kokan ben bir ba$ima yazdim her bir satiri yilmadan (sava$) dul kalemde dalga $eydi gune$ dogar gozum yanar hep yalanci kuklalar ellerimde ta$ bebek pikaplarimda ta$ pilak kalbin ortasinda ta$ yurek ve canimi yolda birakin ben bir ba$ima yalinayakla yurudum mermi yagmurunda, hedefi kimdi tanrinin canima ihtiyaci yok? bir sava$ti mis kokan, beyaz bebek bir bari$ti malkom x bir sava$ti pis kokan kara melek, hep bir firsat kolladim, yanina yana$ip hep fisildadim sava$ma hep sevi$ dala$ma gul ciceklerin diken spermlerin ve soyleyin kimdi kahraman? yarim kalan bir omre koleyiz insanin vedasi insansin bir donumluk insansin ayni gemide batmadan nereye dek dayaniriz? her bir sinavin sonucu var!

sagopa can pop! drop in! yoo! [x2]

Give me some bass!
-xXx-
SagocuXxX
SagocuXxX
-xXx-

Pesimist EP 3 Empty
MesajKonu: Geri: Pesimist EP 3   Pesimist EP 3 I_icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 1:02 am

teşekkürler x)

Pesimist EP 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pesimist EP 2
» Pesimist EP 1
» Pesimist EP